Festiwal Literackiej Twórczości Dziecięcej

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

sobota, 23 marca 2019 08:54

20 marca 2019 roku reprezentantki naszej Szkoły wzięły czynny udział w finale XVI Festiwalu Literackiej Twórczości Dziecięcej, który odbył się w Sali im. Kozarzewskiego w Nyskim Domu Kultury.

Więcej: Festiwal Literackiej Twórczości Dziecięcej

 

Pasowanie na czytelnika szkolnej biblioteki

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

piątek, 15 marca 2019 18:55

7 marca 2019 roku uczniowie klasy I przyszli do szkoły ubrani na galowo. Ten dzień był dla nich wielkim świętem- czekało na nich pasowanie na czytelnika szkolnej Biblioteki.

Więcej: Pasowanie na czytelnika szkolnej biblioteki

   

Wyjazd do „Zaczarowanego Świata”

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

piątek, 15 marca 2019 18:39

Nasz wyjazd do „Zaczarowanego Świata” w Opolu!

13 marca uczniowie klas I-VI w ramach projektu Odkrywcy Sekretów Nauki pojechali na zajęcia eksperymentalne do pracowni „Zaczarowanego Świata”- Centrum Nauki i Eksperymentu RCRE w Opolu.

Więcej: Wyjazd do „Zaczarowanego Świata”

   

Projekt Bezpieczna Droga

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

niedziela, 03 marca 2019 17:51

28 lutego uczniowie najmłodszych klas w ramach kampanii społecznej „Dobrze cię widzieć” otrzymali kamizelki odblaskowe. Uczestniczyli również w specjalnych zajęciach na temat bezpieczeństwa na drodze, z wykorzystaniem materiałów filmowych zamieszczonych na stronie programu.

Więcej: Projekt Bezpieczna Droga

   

Żywa lekcja historii – z czasów PRL-u

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

niedziela, 03 marca 2019 17:48

W ubiegłą środę w kl. VI miała miejsce żywa lekcja historii. Uczniowie dzięki własnemu zaangażowaniu i wsparciu najbliższych (dziadków, rodziców) przygotowali wystawkę z reliktami przeszłości. Wszystkie zgromadzone przez nich pamiątki, pozwoliły na chwilę przenieść się w czasy Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej.

Więcej: Żywa lekcja historii – z czasów PRL-u

   

Warsztaty profilaktyczne

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

niedziela, 03 marca 2019 17:45

25 oraz 26 lutego 2019 roku uczniowie klas: V, Vi, VII oraz VIII uczestniczyli w dwugodzinnych warsztatach profilaktycznych, których tematem głównie była cyberprzemoc oraz cyberuzależnienia.

Więcej: Warsztaty profilaktyczne

   

Promocja tomiku poezji

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

piątek, 07 grudnia 2018 20:48

Malowanie słowa. Wiersze ilustrowane przez dzieci”. To tytuł książki poetyckiej wydanej przez Szkołę Podstawową we Włodarach, we współpracy z pracownią Poligraficzną i introligatorską Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej imienia Emanuela Smołki w Opolu.  W publikacji znajdują się wiersze Edmunda Borzemskiego oraz ilustracje do tych wierszy, wykonane przez uczniów Szkoły Podstawowej we Włodarach.

Więcej: Promocja tomiku poezji

   

Strona 1 z 29