Nasz udział w Biegach Crossowych w Korfantowie

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

sobota, 11 listopada 2017 09:39

10.11.2017 odbyły się XXX Ogólnopolskie Biegi Crossowe w Korfantowie z okazji Święta Odzyskania Niepodległości. Naszą szkołę reprezentowali:

Szymon Sosulski, Karolina Kumorek, Patryk Orzeł, Jessika Gajewska, Oliwia Świątoniowska, Łukasz Kreft , Michał Dobrowolski , Marcel Trzęsimiech, Wiktoria Juzwa, Adrian Adamczyk , Weronika Błaszczyszyn, Maciej Krawczuk , Wojciech Kumorek ,Martyna Rzepska, Kacper Byra , Klaudiusz Błaszczyszyn, Gabriela Wołoszczuk.

Wszyscy dzielnie pokonali swoje dystanse. I dali z siebie wszystko ☺, bo najważniejsze było to by pokonać swoje słabości. Zawody wszystkim się bardzo podobały. Zmęczeni, ale bardzo szczęśliwi wrócili do szkoły. (M. Konarski)

 

 

Ogólnopolskie Biegi Niepodległościowe

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

sobota, 05 listopada 2016 12:40

Dziś w Korfantowie odbyły się Ogólnopolskie Biegi Niepodległościowe w których jak co roku nasza szkoła bierze czynny udział. Nasi uczniowie zajmowali miejsca od 11 do 18 na 50-60 startujących osób.

Więcej: Ogólnopolskie Biegi Niepodległościowe

 

Sport szkolny 2015 - 2016

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

sobota, 07 listopada 2015 13:17

W dniu 16.01 uczennice naszej szkoły brały udział w gminnym turnieju Małego Olimpijczyka. Zawody jak co roku odbywały się w Korfantowie na hali, gdzie po zaciętej walce zajęły 3 miejsce. Dziewczyny występowały w składzie:

 • Magda Szczotka
 • Weronika Błaszczyszyn
 • Dominika Kreft
 • Dominika Orzeł
 • Magda Sosulska
 • Magda Wilk
 • Emilia Kocielnik

Gratulujemy

W dniu 6.11.2015 odbyły się w Korfantowie Ogólnopolskie Biegi przełajowe z okazji 97 rocznicy odzyskania Niepodległości przez Polskę.

W zawodach brało udział 15 dzieci z naszej szkoły, wszyscy dobiegli do mety i zajęli od 4 do 20 miejsca, a w każdym biegu uczestniczyło 30-50 osób.

Najlepszy wynik - 4  nagrodzone dyplomem i nagrodą miejsce  zdobyła Weronika Błaszczyszyn (na zdjęciu), a oto pozostali zawodnicy:

Sławomir Sosulski, Wojciech Kumorek, Adrian Adamczyk, Magda Szczotka, Oliwia Świątoniowska, Angelika Suszczyńska, Kacper Byra, Ola Bagosz, Łukasz Kluczny, Kamil Czechowski, Gabriela Wołoszczuk, Klaudia Suszczyńska, Maciek Krawczuk, Klaudiusz Błaszczyszyn. M.K.

   

Sport szkolny 2014 - 2015

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

niedziela, 14 grudnia 2014 19:04

Dnia 13.12.2014 r. dzieci klas I-IV uczestniczyły w gminnych zawodach Małego olimpijczyka w Korfantowie.

Pomimo że większość naszych pociech było z klas I-III to nie zawiodły naszych oczekiwań, które zawsze są wysokie.

Dziewczęta  występujące w składzie:

 • Magda Szczotka
 • Magda Sosulska
 • Dominika Kreft
 • Emilka Kocielnik
 • Ola Bagosz
 • Gabrysia Wołoszczuk
 • Alina Gonczowska
 • Kinga Gajewska

zajęły II miejsce, a chłopcy:

 • Sławek Babuśka
 • Maciej Krawczuk
 • Wojciech Kumorek
 • Kacper Byra
 • Klaudiusz Dawidowicz
 • Kajetan Bajor

III miejsce

Wszyscy uczestnicy otrzymali czekolady a uczniowie najmłodszych klas (pierwszej i drugiej) po dwie, prawie wszyscy pochodzili z naszej szkoły.

Chciałem dodać, że pomimo zarwanej soboty uczestnictwo w zawodach z małymi ludźmi to prawdziwa przyjemność, im naprawdę bardzo się chce,  jest to szczere,  prawdziwe i widać, że wkładają w to całą duszę. mk

 

Sport szkolny 2013 - 2014

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Dziś w Opolu odbyły się Mistrzostwa Województwa LZS w lekkiej atletyce, na których Karolina Szelwach zdobyła złoty medal w pchnięciu kulą ? 9.81m. Gratulacje! 11.06.2014

 

 

 

4.06.2014r w Opolu odbyły sie Mistrzostwa Województwa szkół miejskich. Nasza uczennica Karolina Szelwach zdobyła tytuł Wicemistrza Województwa w pchnięciu kulą osiągając odległość 9.91m (przegrała o 9cm). To wielki sukces uczennicy z tak małej szkoły. Gratulacje!

 

 

 

W Poniedziałek 17.02 na basenie w Nysie odbyły się zawody pływackie, na których występował nasz uczeń Piotr Sobociński. Zajął w swojej kategorii wiekowej 2 miejsce na 50 m stylem dowolnym.

Piotrek ćwiczy dopiero od 1,5 roku i tylko raz w tygodniu, a potrafi już prawie zawodniczo pływać 4 stylami, ma on też uprawnienia młodszego ratownika.

Gratulujemy i zachęcamy innych do uprawiania tego pięknego sportu.

Dziś 11.01.2014 r, w Korfantowie odbyły się gminne zawody dla dzieci klas I-IV "Mały Olimpijczyk", na których nasz zespół wywalczył
I miejsce. Dzieci bawiły sie w składzie:

 1. Bartek Wołoszczuk
 2. Łukasz Kluczny
 3. Wojciech Kumorek
 4. Kacper Byra
 5. Klaudiusz Błaszczyszyn
 6. Kajetan Bajor
 7. Kamil Czechowski
 8. Maciej Krawczuk

8.11.2013 r. odbyły się w Korfantowie Ogólnopolskie Biegi Niepodległościowe. Reprezentacja naszej szkoły liczyła 16 osób i w poszczególnych kategoriach zajmowaliśmy miejsca pomiędzy 6 a 19.

Należy wspomnieć, że w każdej kategorii startowało około 50-60 uczniów z całego Województwa, więc nie mamy się czego wstydzić. Najlepsze 6 miejsce w kategorii klas III zajął KAJETAN BAJOR.

Nasi biegacze:

Ola Bagosz, Bartek Wołoszczuk, Łukasz Kluczny, Rafał Strzelczyk, Kacper Dawidowicz, Gabriela Wołoszczuk, Karolina Szelwach, Emilia Dawidowicz, Klaudiusz Błaszczyszyn, Kamil Czechowski, Klaudia Suszczyńska, Łukasz Krawczuk, Ola Jacheć, Wojciech Kumorek, Kajetan Bajor, Adam Srombek.

   

Strona 1 z 2