Zaproszenie na rozpoczęcie roku szkolnego

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Poprawiony: wtorek, 27 sierpnia 2013 19:07 wtorek, 27 sierpnia 2013 19:01

Dyrektor Szkoły Podstawowej we Włodarach zaprasza

Młodzież , Rodziców i sympatyków Szkoły

Na uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2013/2014,

która odbędzie się w tutejszej szkole

2 września o godzinie 9:00

Tadeusz Rzepski

W programie:

- Msza Święta ? Kościół NNMP Włodary- g.8.00

- otwarcie roku szkolnego- godzina 9.00

- wystąpienie programowo - organizacyjne dyrektora szkoły,

- prezentacja uczniów klasy I i Rady Pedagogicznej,

- wystąpienie zaproszonych gości,

- powitanie nowego  roku szkolnego przez uczniów.

 

Rok pod Zarządem Edukatora

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Poprawiony: piątek, 21 czerwca 2013 14:00 piątek, 21 czerwca 2013 13:58

Rok pod Zarządem Edukatora i Święto Rodziny!

Już po raz drugi spotykamy się w Sali wiejskiej we Włodarach z okazji Dnia Matki, Ojca, Dziadka i Babci, a tym razem także z okazji niedawno obchodzonego Dnia Dziecka i Dnia Sportu Szkolnego, aby sobie wzajemnie podziękować w ogóle za życie, wychowanie, za pracę i pomoc dla szkoły i przedszkola oraz współdziałanie w każdym zakresie w mijającym roku szkolnym 2012/2013.

Każdy koniec jest początkiem nowego. Tak się stało również z placówką oświatową we Włodarach. Wszyscy zgodziliśmy się na funkcjonowanie Szkoły i Przedszkola razem w jednym budynku pod Zarządem Stowarzyszenia ?Edukator? w Łomży. Byliśmy też niepewni tego , co będzie, co przyniesie nowy czas. Był to rok próby i nowych wyzwań.

Jak przystało na dobrze wychowaną Rodzinę, połączyliśmy siły nowej kadry nauczycieli i wychowawców, rodziców, rady rodziców, pracowników szkoły i wielu naszych sojuszników wraz Zarządem Stowarzyszenia oraz przy dzielnej pomocy Gminy i możemy dziś z otwartością powiedzieć, że zdaliśmy egzamin. Wiele to nas kosztowało, albowiem po drodze tego przebytego czasu pokonywaliśmy wiele przeszkód, nie zawinionych, musieliśmy się uporać z poważna awarią systemu ogrzewania i innymi, ale już drobniejszymi sprawami.

Więcej: Rok pod Zarządem Edukatora

   

Zaproszenie

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Poprawiony: piątek, 24 maja 2013 14:53 piątek, 24 maja 2013 14:43

Zaproszenie


Dyrektor Szkoły Podstawowej we Włodarach wraz z Radą Pedagogiczną i Radą Rodziców zaprasza dzieci i młodzież naszej Szkoły, Rodziców, Dziadków i Babcie na:

Uroczystość Dnia Rodziny, Dnia Dziecka i Sportu szkolnego,

która odbędzie się w Sali wiejskiej 16 czerwca 2013 r. niedziela / od godzinie 14:00/

W programie:

  • otwarcie imprezy, zapoznanie z programem imprez,
  • zawody zręcznościowe poszczególnych klas wg odrębnego scenariusza,
  • zabawy i zawody dzieci z Rodzicami,
  • przegląd dorobku artystycznego szkoły w sali wiejskiej,
  • wspólna zabawa dzieci, rodziców, dziadków, babć i opiekunów przy akompaniamencie zespołu muzycznego ?Climat? z Otmuchowa.

Tadeusz Rzepski


   

Galeria Rodziców i sympatyków Szkoły

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Poprawiony: piątek, 21 czerwca 2013 14:01 czwartek, 09 maja 2013 13:56

Galeria Rodziców i sympatyków Szkoły


Dodatkowe podziękowania kierujemy dla Rodziców, którzy w ostatnim czasie pracowali na rzecz Szkoły SERDECZNIE W IMIENIU SWOIM, NAUCZYCIELI I MŁODZIEŻY- DZIĘKUJEMY!!!:

Arkadiusz Byra, Piotr Job, Jacek  Orzeł, Marcin, Barbara  Wilkowie, Grzegorz Mateja, Krzysztof  Zientala,, Jan Dawidowicz, Sebastian Czechowski.

Więcej: Galeria Rodziców i sympatyków Szkoły

   

Co słychać w naszym przedszkolu?

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Poprawiony: poniedziałek, 29 kwietnia 2013 05:09 sobota, 27 kwietnia 2013 08:07

 

Mija już ósmy miesiąc, od kiedy przedszkole zaczęło funkcjonować w budynku szkolnym.

Dzieci bardzo dobrze zaaklimatyzowały się w nowych warunkach. Do ich dyspozycji zostały oddane dwie duże sale, wyposażone w zabawki odpowiednio dobrane do wieku dzieci oraz pomoce dydaktyczne. Jesienią, przy współpracy z rodzicami powstał także plac zabaw.

Nasze przedszkole zapewnia wszechstronny, bezpieczny i radosny rozwój wszystkim dzieciom.
Dzieci uczą się podczas codziennych zabaw i zajęć oraz w czasie pobytu na świeżym powietrzu. Naszą ofertę wzbogacają zajęcia dodatkowe z języka angielskiego, lekcje religii oraz zajęcia logopedyczne. Od września dzieci aktywnie biorą udział w imprezach, uroczystościach, organizowanych na terenie szkoły. Uczestniczyły w apelu z okazji Dnia Nauczyciela, z okazji odzyskania niepodległości - ?Kocham Cię Polsko?, jasełkach szkolnych, zabawie karnawałowej, oraz apelu z okazji powitania wiosny. Brały udział w imprezach zorganizowanych tylko na terenie przedszkola: ? Święto pieczonego ziemniaka?, andrzejki, Mikołaj, Wigilia. Najstarsza grupa przedszkolaków przygotowała teatrzyk pt:?Witaj Wiosno!? dla młodszych kolegów, a także uczniów klas I-III. W szkole został także zorganizowany ?Dzień Otwartych Drzwi? dla dzieci 6 i 7-letnich. Imprezy te pozwoliły zintegrować grupę, wniosły wiele radości, niezapomnianych wrażeń.

Naszym dużym sukcesem jest pomyślnie układająca się współpraca z rodzicami, która przybiera różną formę: zebrań, rozmów indywidualnych, zajęć otwartych, a także prac wykonywanych przez rodziców na rzecz przedszkola. Mamy nadzieję, że kolejne dni pobytu dzieci w przedszkolu będą pełne atrakcji, nowych wyzwań i przygód. Zaowocuje to uśmiechem naszych podopiecznych, zadowoleniem ze strony rodziców oraz nowymi sukcesami. (Joanna Faszczowy)

   

Więcej artykułów…

Strona 4 z 6