A my nie chcemy jeszcze iść…

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

„A my nie chcemy jeszcze iść…” – zakończenie oddziału zerowego przy Szkole Podstawowej we Włodarach.

20 czerwca 2018 roku w Sali gimnastycznej naszej szkoły miało miejsce wyjątkowe wydarzenie- zakończenie „zerówki”. Najstarsi wychowankowie przedszkola z grupy „Mali Odkrywcy”, żegnały się ze swoimi kolegami oraz wychowawczynią- panią Anią Grubiak.

Na wyróżnienie zasługuje przedstawienie, które zostało na tą okoliczność przygotowane. Nasza „zerówka” pokazała bardzo piękną inscenizację pt. „Kozucha Kłamczucha”, w której  zachwycało wszystko: piękna dekoracja, świetne pamięciowe opanowanie tekstu, gra aktorska. Było to pożegnanie przedszkola w wielkim stylu. Nie obyło się bez podziękowań i serdecznych słów w kierunku nauczycieli, pracowników szkoły, rodziców. Całość dopełniał poczęstunek przygotowany przez rodziców dzieci przedszkolnych.

Dyrektor Danuta Babicz wręczyła każdemu „starszakowi” dyplom ukończenia przedszkola, pani Grubiak przygotowała drobny prezent każdemu wychowankowi. Nasze dzieciaki zostały obdarowane jeszcze przez swoich młodszych kolegów i koleżanki oraz przez panią Matusik.

Nie zabrakło łez wzruszenia, kiedy to dzieci zupełnie niespodziewanie na zakończenie wystąpiły z programem artystycznym przygotowanym razem ze swoimi rodzicami! Był to rewelacyjny gest, za który serdecznie dziękujemy. Dziękujemy także za kwiaty i wszystkie ciepłe słowa.

Na szczęście, dzieci z „zerówki” nie odchodzą daleko. Wszyscy zostali przyjęci do pierwszej klasy Szkoły Podstawowej,  więc zamiast „Żegnajcie!”, mówimy im: „Do widzenia!”.