Sukcesy w Konkursie recytatorskim

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

W ramach "Zimowych Spotkań z Poezją" Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Korfantowie zaprosiła naszych uczniów do udziału w konkursie recytatorskim "Boże Narodzenie w Poezji". Konkurs odbył się 15 grudnia 2017 roku w Miejskim Domu Kultury w Korfantowie.

Rywalizowały ze sobą dwie kategorie wiekowe: uczniowie klas IV-VII oraz klasy VII wraz z II i III klasami gimnazjum. Łącznie recytowało 48 młodych artystów słowa.

W jury zasiadały znakomite osobistości, zasłużone w świecie artystycznym: Edmund Borzemski, Stanisława Borzemska oraz Ewa Maj-Szczygielska. Konkurs został objęty patronatem Burmistrza Korfantowa, Janusza Wójcika.

Uczniowie Szkoły Podstawowej we Włodarach, w obu kategoriach konkursowych, zajęli drugie lokaty:
Aleksandra Sosulska w kategorii klas IV-VI,
oraz
Aleksandra Bagosz w kategorii klas VII i gimnazjum.

Z naszej Szkoły recytowało rekordowo 10 uczniów! Jesteśmy dumni, że tak liczne grono dzieci podejmuje się udziału w gminnych konkursach!

Gratulujemy laureatom! Dziękujemy wszystkim uczniom za udział i godne reprezentowanie Szkoły!