Podzękowania dla Gminy Korfantów

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

29 listopada 2017 roku w Korfantowie odbyła się sesja Rady Miejskiej. Mieliśmy zaszczyt zabrać głos w czasie jej obrad. Reprezentanci szkoły:

dyrektor Danuta Babicz, przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Aleksandra Sosulska, uczennica Róża Job, przewodnicząca Rady Rodziców Monika Gajewska, w imieniu społeczności szkolnej i własnym, dziękowały za wykonanie elewacji na części szkolnego budynku.

Z mównicy padły słowa:

"Społeczność Szkoły Podstawowej we Włodarach dzieli się radością, gdyż zmieniło się oblicze naszej placówki. Dzięki wsparciu Gminy Korfantów, została wykonana elewacja części budynku Szkoły. Dzięki temu w szkole jest cieplej, oszczędniej i piękniej.

Budynek szkolny prezentuje się wspaniale! Atmosfera nowoczesności sprzyja nauce i skupieniu uczniów. W odnowionym budynku panują wspaniałe warunki do nauki i pracy."

Delegacja przekazała burmistrzowi Januszowi Wójcikowi pamiątkowy obraz, natomiast wszystkim radnym i tym, którzy wsparli realizację tego zadania- podarowano własnoręcznie wykonane podziękowania.