Plan lekcji

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

PLAN LEKCJI- rok szkolny 2018/2019- II PÓŁROCZE

L.p.

dz.

Godzina

I

NR SAL

II

NR SAL

III

NR SAL

IV

NR SAL

V

NR SAL

VI

NR SAL

VII

NR SAL

VIII

NR SAL

1.

P

O

N

I

E

D

Z

I

A

Ł

E

K

7:30 -8:15

j.ang

6

 

 

e.w

4

 

 

 

 

 

 

Chemia

9

J.niem

8

2.

8:25-9:10

e.w

6

 

 

e.w

4

Plastyka

8

Histor

7

J. ang

5

G. wych

9

3.

9:20-10:05

e.w

6

e.w

4

J.mn. niem

B

J. angi

3

Biolog

8

J.pol

5

Histor

7

Chemia

9

4.

10:15-11:00

e.w

6

e.w

4

J. ang

B

J.pol

5

J.pol

3

Przyr

9

J. niem

8

Histor

7

5.

11:10-11:55

Wychowanie fizyczne

SG

J.pol

5

Matem

7

J. angi

3

J.mn. niem

8

W.o.społ

9

6.

12:05-12:50

 

6

J.mn. niem

4

 

 

 

Matem

7

Histor

8

Przyr

9

J.poli

5

J. ang

3

7.

13:00-13:45

 

 

 

 

 

 

Wych fizyczne

SG

J.mn. niem

8

Matem

7

Dor.zaw

9

8

13:55-14:40

 

 

 

 

 

 

Wych fizyczne

SG

J.mn. niem

8

 

Dor.zaw

9

 

Matem

7

Dyżur: p. Szyroki/ p. Dziubański

 

L.p.

 

Godzina

I

NR SAL

II

NR SAL

III

NR SAL

IV

NR SAL

V

NR SAL

VI

NR SAL

VII

NR SAL

VIII

NR SAL

1.

W

T

O

R

E

K

7:30 -8:15

j.mn. niem

6

Religia

4

 

 

 

 

 

 

Fizyka

9

J. ang

8

2.

8:25-9:10

Religia

6

Ed. komp

8

e.w

4

J.ang

3

J.mn. niem

B

Matem

5

G.wych

7

Fizyka

9

3.

9:20-10:05

e.w

8

J. ang

3

e.w

4

J.pol

5

J.mn. niem

9

Matem

7

Religia

8

4.

10:15-11:00

e. komp

9

J. ang

3

e.w

4

Religia

7

J. pol

5

J. niem

8

5.

11:10-11:55

J.ang

6

e.w

4

 

 

J.mn. niem

8

J. pol

7

Muzyka

5

Muzyka

5

Geogr

9

6.

12:05-12:50

e.w

6

e.w

4

.

 

 

 

 

 

J. angi

9

J. pol

5

J.niem

8

Matema

7

7.

13:00-13:45

e.w

6

e.w

4

 

 

 

 

Matem

7

J. ang

9

J. pol

5

J.mn.nie

8

8

13:55-14:40

 

 

K. plast

4

 

 

 

 

Tren. przed egz-j.angielski/

K. polonistyczne

5/9

Matem

 

7

Tr-ng z egz-j. ang/ K. polon

5/9

Dyżur: p. Porąbka/ p. Wilk

L.p.

 

Godzina

I

NR SAL

II

NR SAL

III

NR SAL

IV

NR SAL

V

NR SAL

VI

NR SAL

VII

NR SAL

VIII

NR SAL

1.

Ś

R

O

D

A


7:30 -8:15

 

 

e.w

4

 

 

 

 

Techn

8

Techn

8

J.mn. niem

7

Ed dla bezp

9

2.

8:25-9:10

 

 

e.w

4

 

 

Przyr

9

G. wych

8

J. pol

5

Histor

7

J. ang

3.

9:20-10:05

 

 

J.mn. niem

6

e.w

4

Techn

3

Histor

7

Przyro

9

Geogr

8

J.pol

5

4.

10:15-11:00

j.mn. niem

6

e.w

4

Ed komp

8

J.ang

3

J.pol

6

J. pol

5

Biolo

9

Histor

7

5.

11:10-11:55

e.w

6

J. mn. niemiecki

4

Muzyka

5

 

Histor

7

J.ang

8

Biolog

9

6.

12:05-12:50

Edukacja muzyczna

8

Przyr

9

J.mn. niem

6

J.angi

3

J. pol

5

W.o spo

7

7.

13:00-13:45

Edukacja plastyczna

8

Histo

3

J.angi

7

Wychowanie fizyczne

SG

8

13:55-14:40

K. kulina

6

 

 

 

 

G.wych

3

 

 

Wychowanie fizyczne

SG

Dyżur: p. Syposz / p. Lubiniecka

 

L.p.

 

Godzina

I

NR SAL

II

NR SAL

III

NR SAL

IV

NR SAL

V

Nr sali

VI

Nr sali

VII

Nr sali

VIII

Nr sali

1.

C

Z

W

A

R

T

E

K

7:30 -8:15

 

 

e.w

4

 

 

Matem

7

 

 

 

 

Wych do życia w rodzinie

8

2.

8:25-9:10

e.w

6

e.w

4

 

 

J.mn. niem

9

Inform

8

 

 

Matem

7

J. pol

5

3.

9:20-10:05

e.w

6

e.w

4

J.mn. niem

B

J. pol

5

J.pol

9

 

 

Inform

8

Matem

7

4.

10:15-11:00

e.w

6

 

 

e.w

4

Matem

7

WDŻwR

9

Zaj komp

8

J. pol

5

J.mn. niem

3

5.

11:10-11:55

zdw

6

 

 

e.w

4

J.mn. niem

3

Matem

7

J.poli

5

Biolog

9

Inform

8

6.

12:05-12:50

Lekko.

SG

 

 

e.w

4

Inform

8

Matem

7

Matem

3

Chemia

9

J. pol

5

7.

13:00-13:45

 

 

 

 

e.w

4

Wych fizyczne

SG

Matem

3

Matem

7

Chemia

9

8

13:55-14:40

 

 

 

 

zdw

4

Wych fizyczne

SG

Plastyka

8

Zaj dod: matem

7

 

Dyżur: p. Konarski/ p. Zgajewska

L.p.

 

Godzina

I

NR SAL

II

NR SAL

III

NR SAL

IV

NR SAL

V

Nr sali

VI

NR SAL

VII

NR SAL

VIII

Nr sali

1.

P

I

Ą

T

E

K

7:30 -8:15

Religia

6

 

 

e.w

4

 

 

J.ang

5

 

 

 

 

 

Matem

7

2.

8:25-9:10

e.w

6

 

 

e.w

4

Matem

7

Własna historia i kultura

8

Religia

9

3.

9:20-10:05

e.w

6

Religia

4

J.ang

9

J. pol

7

J. pol

5

Język mn. niem

8

4.

10:15-11:00

j.mn. niem

6

e.w

4

J. ang

9

Religia

7

Geogr

8

J. pol

5

5.

11:10-11:55

Wychowanie fizyczne

SG

J.pol

5

Geogr

8

J.mn. niem

3

 

J. ang

7

Fizyka

9

6.

12:05-12:50

Wychowanie fizyczne

SG

 

 

 

 

G.wych

5

Fizyka

9

J. pol

5

7.

13:00-13:45

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wychowanie fizyczne

SG

8

13:55-14:40

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wychowanie fizyczne

SG

Dyżur: panie z przedszkola