Przedszkole

Ozdabianie pierniczków

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

wtorek, 29 grudnia 2015 17:22

Ozdabianie pierniczków

Tuż przed świętami, 18 grudnia nasze przedszkolaki zajęły się ozdabianiem przygotowanych wcześniej przez dobrą duszę:) pierniczków.

Więcej: Ozdabianie pierniczków

 

Kiermasz ozdób świątecznych

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

wtorek, 29 grudnia 2015 17:20

Kiermasz ozdób świątecznych zorganizowany przez rodziców dzieci przedszkolnych

Od 5 do 13 grudnia w kaplicy przy kościele we Włodarach można było nabyć różnorodne, świąteczne ozdoby, wykonane przez rodziców dzieci uczęszczających do przedszkola. Przygotowania do kiermaszu rozpoczęły się już dużo wcześniej, a zaangażowanie rodziców było ogromne, za co serdecznie dziękujemy.

Więcej: Kiermasz ozdób świątecznych

   

Przygotowania do świąt

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

sobota, 12 grudnia 2015 14:07

Przygotowania do świąt

W środę 9 grudnia nasze przedszkolaki nauczyły się jak samodzielnie przygotować ozdoby choinkowe. Z kulek styropianowych oraz kaszy gryczanej dzieci przy drobnej pomocy pani wychowawczyni oraz pani Gosi wykonały bombki. Oto efekty naszej pracy.

Weronika Żurańska

Przygotowanie ozdób choinkowych

 

   

Przedszkolna Choinka

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

sobota, 12 grudnia 2015 14:04

Przedszkolna Choinka

We wtorek 8 grudnia w naszym przedszkolu pojawiło się świąteczne drzewko. Z zapałem oraz uśmiechem na twarzach przedszkolaki rozpoczęły strojenie choinki. A w tym roku jest ona wyjątkowo piękna... Kolorowe bombki, migające światełka oraz błyszczące, samodzielnie wykonane przez dzieci łańcuchy sprawiły, że w naszym przedszkolu czuć magię świąt.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim Rodzicom, którzy przyczynili się do tego, że mamy w tym roku prawdziwą, świerkową choinkę. Dziękujemy także za piękne, wyjątkowe ozdoby.

Weronika Żurańska

Przedszkolaki stroją choinkę

 

   

Wizyta Świętego Mikołaja

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

sobota, 12 grudnia 2015 14:00

Wizyta Świętego Mikołaja w przedszkolu we Włodarach

Odwiedziny Świętego Mikołaja, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez przedszkolaki dni w roku.

Przygotowania rozpoczęły się już około dwa tygodnie wcześniej. Dzieci uczyły się piosenek oraz wierszyków dla Mikołaja. W piętek 4 grudnia już od samego rana dzieci nasłuchiwały dzwoneczków i z niecierpliwością spoglądały na drzwi. Zaraz po śniadaniu zawitał do przedszkola długo wyczekiwany gość. Dzieci zaprezentowały przygotowane piosenki i wierszyki, a Mikołaj wręczył każdemu przedszkolakowi piękny prezent. Dzieci w podziękowaniu za otrzymane podarunki wręczyły Mikołajowi wcześniej przygotowany plakat. Dla każdego dziecka spotkanie z Mikołajem było bardzo ekscytującym przeżyciem.

Bardzo dziękujemy wszystkim mamusiom, które pomogły Świętemu Mikołajowi w przygotowaniu paczek oraz samemu Świętemu Mikołajowi, że nie zapomniał o naszym przedszkolu w tym roku.

Weronika Żurańska

Wizyta Świętego Mikołaja

   

Strona 5 z 5