"Kocham Cię Polsko" dla rodziców

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

sobota, 06 kwietnia 2013 15:50

5 grudnia odbyło się spotkanie z rodzicami, na którym jeszcze raz zaprezentowano przedstawienie "Kocham Cię Polska". Wśród zaproszonych gości był Burmistrz Gminy Korfantów pan Zdzisław Martyna.

Więcej: "Kocham Cię Polsko" dla rodziców

 

Mikołaj w szkole

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

sobota, 06 kwietnia 2013 15:47

"Wszystkie dzieci Mikołaja kochają.
Wszystkie dzieci na niego czekają ..."

Takimi słowami powitaliśmy Mikołaja, który 6 grudnia odwiedził dzieci z naszego przedszkola oraz uczniów klasy pierwszej. Mikołaj każdemu dziecku wręczył dużą paczkę ze słodyczami. Wizyta tak dostojnego gościa dostarczyła dużo emocji i wrażeń. Szkoda, że taki gość pojawia się tylko raz w roku, ale w tym cała jego magia.

Więcej: Mikołaj w szkole

   

94 Rocznica Odzyskania Niepodległości

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

sobota, 06 kwietnia 2013 15:42

15 listopada w Szkole Podstawowej we Włodarach uroczyście obchodzono 94 Rocznicę Odzyskania Niepodległości przez Polskę pod hasłem "Kocham Cię Polsko".

Więcej: 94 Rocznica Odzyskania Niepodległości

   

Pasowanie pierwszoklasistów

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

sobota, 06 kwietnia 2013 15:39

18 października uczniowie pierwszej klasy dostąpili zaszczytu zostania pełnoprawnymi uczniami Szkoły Podstawowej we Włodarach. Zanim jednak zaszczyt ten ich dostąpił - zaprezentowali najpierw swoje zdobyte umiejętności prezentując się całej społeczności szkolnej w przygotowanym przedstawieniu artystycznym,

Więcej: Pasowanie pierwszoklasistów

   

Plac zabaw już w szkole

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

sobota, 06 kwietnia 2013 15:35

W dniu 15.10.2012r. rodzice, a także dziadkowie dzieci przedszkolnych przewieźli sprzęt do zabaw na świeżym powietrzu z byłego przedszkola na teren szkoły. Na wcześniej przygotowanym przez nich terenie umieścili: huśtawki, bujaki, drewniany domek ze zjeżdżalnią.

Więcej: Plac zabaw już w szkole

   

Święto pieczonego ziemniaka

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

sobota, 06 kwietnia 2013 15:31

W dniu 10 października dzieci z naszego przedszkola obchodziły "ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA". Na dzieci czekało ognisko przygotowane przez rodziców.

Piękna, jesienna pogoda sprawiła, że upieczone ziemniaki w ogniu oraz kiełbaski smakowały wszystkim uczestnikom imprezy. Dużo radości sprawiły dzieciom zabawy "kartoflane" przygotowane przez ich wychowawcę. Wspólne zabawy i biesiadowanie przy ognisku było świetną okazją do integracji społeczności przedszkolnej.Ten dzień przyniósł wiele radości naszym przedszkolakom i dostarczył pozytywnych wrażeń. (Joanna Faszczowy)

   

Z przedszkolakami

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

sobota, 06 kwietnia 2013 15:31

   

Strona 26 z 27