Plac zabaw już w szkole

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

sobota, 06 kwietnia 2013 15:35

W dniu 15.10.2012r. rodzice, a także dziadkowie dzieci przedszkolnych przewieźli sprzęt do zabaw na świeżym powietrzu z byłego przedszkola na teren szkoły. Na wcześniej przygotowanym przez nich terenie umieścili: huśtawki, bujaki, drewniany domek ze zjeżdżalnią.

Więcej: Plac zabaw już w szkole

 

Święto pieczonego ziemniaka

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

sobota, 06 kwietnia 2013 15:31

W dniu 10 października dzieci z naszego przedszkola obchodziły "ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA". Na dzieci czekało ognisko przygotowane przez rodziców.

Piękna, jesienna pogoda sprawiła, że upieczone ziemniaki w ogniu oraz kiełbaski smakowały wszystkim uczestnikom imprezy. Dużo radości sprawiły dzieciom zabawy "kartoflane" przygotowane przez ich wychowawcę. Wspólne zabawy i biesiadowanie przy ognisku było świetną okazją do integracji społeczności przedszkolnej.Ten dzień przyniósł wiele radości naszym przedszkolakom i dostarczył pozytywnych wrażeń. (Joanna Faszczowy)

   

Z przedszkolakami

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

sobota, 06 kwietnia 2013 15:31

   

Dzień Chłopaka

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

sobota, 06 kwietnia 2013 15:05

W dniu 3 października w naszej szkole odbyła się zabawa taneczna z okazji Dnia Chłopca. Uczniowie biorący w niej udział bawili się świetnie - aktywnie biorąc udział w zabawach prowadzonych wzorowo przez nauczycielkę Izabelę Durejko. Przebieg imprezy pokazał, że uczniowie naszej szkoły potrafią i chcą się bawić, a to cieszy i dobrze rokuje.

   

Wycieczka do Łambinowic

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

sobota, 06 kwietnia 2013 14:51

W dniu 26.09.2012r odbyła się wycieczka rowerowa do Łambinowic. Dzieci z klasy V i VI zwiedziły i poznały historię Muzeum Jeńców Wojennych, które w tym roku zostało odnowione i wprowadzone w XXI w.

Ta nowoczesna szata opowiadająca minione, tragiczne dzieje - bardzo zainteresowała uczniów, którzy pomimo młodego wieku zaprezentowali dorosłą postawę wobec naszej historii. Zapewnili, że skoro to tylko 12km będą częściej odwiedzać to miejsce Pamięci Narodowej.

   

Strona 26 z 26