Zakończenie Oddziału Zerowego

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Już od września wychowankowie oddziału zerowego naszego przedszkola rozpoczną naukę w pierwszej klasie szkoły podstawowej. Zanim jednak opuszczą mury przedszkola, postanowili się pożegnać. Wraz z wychowawczynią, Panią Anią, zorganizowali przepiękne zakończenie.

 

Odbyło się ono 18 czerwca 2019 roku na Sali gimnastycznej. Na uroczystość zaproszeni zostali rodzice, dla których nasi najmłodsi zamienili się w aktorów z różnych bajek. Dzieci pokazały, że są gotowe do podjęcia nauki w pierwszej klasie- czuły się na scenie jak prawdziwi aktorzy. Nie zabrakło podziękowań i upominków dla Pań Wychowawczyń oraz dla Pani Dyrektor. Młodsza grupa przedszkolna pokierowana przez Panią Madzię przygotowała dla swoich kolegów i koleżanek pamiątkowe prezenciki na „pożegnanie”.

Po części artystycznej, wszyscy zgromadzeni udali się na piknik na szkolne podwórko. Poczęstunek zapewnili rodzice naszych wychowanków. Dzieci rozbawiały animatorki: kręciły kształty i zwierzątka z balonów, puszczały fantazyjne bański mydlane i zaprosiły do zabawy z chustą animacyjną.